fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"B2B"  

 

B2B (business-to-business) – skrót pochodzący z języka angielskiego oznaczający transakcje pomiędzy dwoma lub więcej podmiotami gospodarczymi; określenie relacji występujących pomiędzy przedsiębiorstwami . 

 

W ramach tej usługi, łączymy Biznes. W naszej bazie mamy w chwili obecnej ponad 17046 podmiotów, głównie MŚP, także Urzędów Pracy i Miast, Starostw.  Dla Was Państwo udostępniamy bezpłatnie naszą bazę, a od lutego 2021 specjalną aplikację mobilną.  Dostęp do niej będzie miało bezpłatnie ponad 2,3 mln zarejestrowanych podmiotów. Nasza aplikacja będzie dostępna również na rynku USA, co pozwoli na sprzedaż Waszych produktów i usług- za pośrednictwem lokalnych firm, nieograniczonej liczby klientów . Uważamy, że warto nawiązać współpracę już teraz i korzystać ze współpracy B2B bez pośredników.  

  

W chwili obecnej, zwłaszcza w okresie pandemii, przygotowując ofertę dla wybranych klientów, Samorządów, czy Urzędów, dołączamy zintegrowane z nami Biznesy.  Za każdym razem - dla klienta końcowego , to lepsza oferta, możliwość kupienia z rabatem produktów oraz usług z najwyższej półki, o których mógł do tej pory jedynie pomarzyć. 

 

W zakresach IT współpracujemy, między innymi, z grupą Komputronik Biznes, gdzie, oprócz kompleksowej integracji, możemy zaoferować naszym klientom maksymalne rabaty na sprzęt IT (komputery, laptopy, drukarki; itd. ) i RTV. W zakresach doposażenia Urzędów, oferujemy bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów SCASO,  KAFFIT

GAGGIALA  VIBIEMME,  SAECO,  HLF,  JURANECTABRAVILOR  BONAMAT . Nasz czas działania jest szczególnie cenny  dla naszych klientów a także trenerów - Mistrzów i Olimpijczyków, więc oferujemy w B2B współpracę opartą o sprawdzone marki,  jak OMEGA, Audi, czy Porsche dla których czas ma również priorytetowe znaczenie. 
W ramach zintegrowanego Biznesu, proponujemy także kompleksowe rozwiązania dla lokalnych Firm i Inwestorów - w tym możliwość kupienia na preferencyjnych warunkach  linii do produkcji lokalnego piwa, wybornych lodów naturalnych, najlepszej gatunkowo Whisky, a nawet Udziałów w nowym międzynarodowym Banku. Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy, preferencyjnych zakupów lub  inwestycji. 

 

Oczywiście, co podkreślamy raz jeszcze, wszyscy nasi partnerzy w ramach kooperacji B2B mogą swobodnie korzystać z naszych upustów i kontaktów.   

 

B2B integracja, to doskonały wybór!  

        ___________________________________________________________________________

Wybierz swój pakiet specjalny :

Zapytania ofertowe B2B 

 

Jeśli jesteś przedstawicielem znanej marki lub producentem, to pisz do nas bezpośrednio. Weprzemy rozwój Twojego biznesu, poprawiając  tym samym efektywność naszych działań. Jeśli w sferze Twoich zainteresowań jest jakaś konkretna branża, lub Urzędy, to napisz do nas w mailu. 

 

Rozwój rynku sprzedaży

 

Współpracujemy z wieloma sieciami sprzedaży. Jesteśmy w stanie wprowadzić produkt na rynek sprzedaży , pozyskać nowych klientów w Polsce i poza jej granicami. Napisz do nas, załączają ofertę typu B2B. Nasz dział sprzedaży bardzo chętnie zapozna się z ofertą i skontaktuje się z wybranymi oferentami.  Jeśli jesteś zainteresowany, zbudujemy dla Ciebie własną sieć sprzedaży lub zaktywizujemy sieć, którą posiadasz.  W ramach aktywizacji, możemy zbadać skuteczność lub zaoferować systemy lojalnościowe.  Systemy, którymi dysponujemy mogą bazować na systemach wykorzystywanych w markach Volkswagen, czy Amica. 
 

Bezpłatny sklep internetowy z konfiguracją B2B


W ramach współpracy oferujemy naszym partnerom profesjonalny sklep z systemem płatności !!! Po uruchomieniu w przeciągu 48 godzin, będziecie mogli prowadzić własny Biznes, i od razu sprzedawać własne produkty, Nasze rozwiązania nie wymagają uaktualnień - te są wykonywane bezpłatnie, inaczej niż w znanych firmach, które oferują tzw. 'profesjonalne sklepy'.  Do wyboru oddajemy kilka wariantów sklepów, opartych o różne systemy a także  dziesiątki szablonów kolorystycznych.  Czeka Was dużo twórczej pracy, ale pod okiem profesjonalistów wszystko przebiegnie szybko . Po kilku dniach, będziesz mógł nadal prowadzić własny biznes, tym razem w sieci, a nawet zintegrować go z systemami sprzedaży, jak Allegro.  Oferujemy sklepy w dwóch wersjach cenowych 6000 PLN  (HOME) z pełną integracja systemów płatności  i 12000 PLN (PREMIUM). W ofercie PREMIUM można podłączyć niegraniczoną ilość produktów, jak również zrobić migrację istniejącego sklepu,  do nowszego systemu.  

 

Usługa doradcza / szkolenie

 

To profesjonalna usługa w wersji on-line, z możliwością konsultacji indywidualnych, uzyskania stałych rabatów na prowadzenie księgowości. Zamiast przepłacać, skorzystaj z tej usługi, aby prowadzić biznes taniej.  W skali roku, dzięki tej usłudze oszczędzisz od kilkuset do kilkudziesięciu  tysięcy złotych ! To przynajmniej jeden dobry urlop w Tanzanii. W ramach tej usługi pomożemy Ci  dofinansować własny Biznes - gdzie można aktualnie aplikować. Wskażemy Ci też firmy z branży, skutecznie piszące projekty unijne z zakresu Twojej tematyki. Przygotujemy Twój Biznes na rozwój !

Oferta specjalna dla wszystkich, którzy dotarli do tego miejsca - tylko do końca miesiąca, korzystając z tej usługi, będziecie mogli Państwo otrzymać zwrot zainwestowanej kwoty, jeśli zakupicie dowolny sklep w wersji HOME lub PREMIUM . 

 

 

Przykładowe produkty i film wybranego partnera

 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!