fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"B2B"  

 

B2B (business-to-business) – skrót pochodzący z języka angielskiego oznaczający transakcje pomiędzy dwoma lub więcej podmiotami gospodarczymi; określenie relacji występujących pomiędzy przedsiębiorstwami . 

 

W ramach B2B,  łączymy Biznes. W naszej bazie mamy w chwili obecnej ponad 17046 podmiotów, głównie MŚP, także Urzędów Pracy,  Miast i Starostw.  Obsługujemy także sektor targowy , stale rozbudowując posiadane bazy i klientów. Dla Was Państwo udostępniamy bezpłatnie naszą bazę, a od lutego 2022 także specjalną aplikację mobilną.  Dostęp do niej będzie miało bezpłatnie ponad 2,3 mln zarejestrowanych podmiotów. Nasza aplikacja będzie dostępna również na rynku USA, co pozwoli na sprzedaż Waszych produktów i usług- za pośrednictwem lokalnych firm, nieograniczonej liczby klientów . Skontaktuj się z nami już teraz w sprawie współpracy / baza, targi, konsulting. 

  

W chwili obecnej, dla naszych wybranych klientów, jak Urzędy (ponad 1200 jednostek) do naszej oferty usług dołączamy zintegrowane z nami Biznesy.  Za każdym razem - dla klienta końcowego , to lepsza oferta, możliwość kupienia markowych produktów z rabatem. Dla firm , to nowy kanał dystrybucji - tańszy, bezpośredni. Każda reklama (firmy i produktu) trafia wprost do rąk klienta instytucjonalnego, który dysponuje odpowiednim kapitałem i możliwościami zakupowymi. Nawiąż z nami współpracę w tym zakresie i bezpiecznie rozwijaj swój biznes.   

 

W zakresach IT współpracujemy, między innymi, z grupą Komputronik Biznes. Dzięki temu, oprócz kompleksowej integracji, możemy zaoferować naszym klientom wysokie rabaty na sprzęt IT (komputery, laptopy, drukarki ) i RTV. Przy zakupach do Urzędów oferujemy także bezpośredni serwis i kontakt z przedstawicielami producentów SCASO,

 KAFFIT,  GAGGIALA VIBIEMME,  SAECO,  HLF,  JURANECTABRAVILOR  BONAMAT . Czas jest dla nas szczególnie cenny, więc oferujemy współpracę B2B opartą wyłącznie o sprawdzone marki,  jak OMEGA, Audi, czy Porsche.


W ramach zintegrowanego Biznesu, proponujemy także kompleksowe rozwiązania dla lokalnych Firm i Inwestorów - w tym możliwość kupienia na preferencyjnych warunkach  linii do produkcji lokalnego piwa, wybornych lodów naturalnych, najlepszej gatunkowo Whisky, a nawet Udziałów w Banksch.  Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy, preferencyjnych zakupów, inwestycji, pozyskanie dotacji na rozwój lub inwestorów.

 

B2B integracja, to doskonały wybór!  

        ___________________________________________________________________________

Wybierz swój pakiet :

Zapytania ofertowe B2B 

 

Jeśli jesteś przedstawicielem znanej marki lub producentem, to pisz do nas bezpośrednio. Weprzemy rozwój Twojego biznesu, poprawiając  tym samym efektywność naszych działań. Jeśli w sferze Twoich zainteresowań jest jakaś konkretna branża, lub Urzędy, to napisz do nas w mailu. 

 

Rozwój rynku sprzedaży

 

Współpracujemy z wieloma sieciami sprzedaży. Jesteśmy w stanie wprowadzić produkt na rynek sprzedaży , pozyskać nowych klientów w Polsce i poza jej granicami. Napisz do nas, załączają ofertę typu B2B. Nasz dział sprzedaży bardzo chętnie zapozna się z ofertą i skontaktuje się z wybranymi oferentami.  Jeśli jesteś zainteresowany, zbudujemy dla Ciebie własną sieć sprzedaży lub zaktywizujemy sieć, którą posiadasz.  W ramach aktywizacji, możemy zbadać skuteczność lub zaoferować systemy lojalnościowe.  Systemy, którymi dysponujemy mogą bazować na systemach wykorzystywanych w markach Volkswagen, czy Amica. 
 

Bezpłatny sklep internetowy z konfiguracją B2B


W ramach współpracy oferujemy naszym partnerom profesjonalny sklep z systemem płatności !!! Po uruchomieniu w przeciągu 48 godzin, będziecie mogli prowadzić własny Biznes, i od razu sprzedawać własne produkty, Nasze rozwiązania nie wymagają uaktualnień - te są wykonywane bezpłatnie, inaczej niż w znanych firmach, które oferują tzw. 'profesjonalne sklepy'.  Do wyboru oddajemy kilka wariantów sklepów, opartych o różne systemy a także  dziesiątki szablonów kolorystycznych.  Czeka Was dużo twórczej pracy, ale pod okiem profesjonalistów wszystko przebiegnie szybko . Po kilku dniach, będziesz mógł nadal prowadzić własny biznes, tym razem w sieci, a nawet zintegrować go z systemami sprzedaży, jak Allegro.  Oferujemy sklepy w dwóch wersjach cenowych 6000 PLN  (HOME) z pełną integracja systemów płatności  i 12000 PLN (PREMIUM). W ofercie PREMIUM można podłączyć niegraniczoną ilość produktów, jak również zrobić migrację istniejącego sklepu,  do nowszego systemu.  

 

Usługa doradcza / szkolenie

 

To profesjonalna usługa w wersji on-line, z możliwością konsultacji indywidualnych, uzyskania stałych rabatów na prowadzenie księgowości. Zamiast przepłacać, skorzystaj z tej usługi, aby prowadzić biznes taniej.  W skali roku, dzięki tej usłudze oszczędzisz od kilkuset do kilkudziesięciu  tysięcy złotych ! To przynajmniej jeden dobry urlop w Tanzanii. W ramach tej usługi pomożemy Ci  dofinansować własny Biznes - gdzie można aktualnie aplikować. Wskażemy Ci też firmy z branży, skutecznie piszące projekty unijne z zakresu Twojej tematyki. Przygotujemy Twój Biznes na rozwój !

Oferta specjalna dla wszystkich, którzy dotarli do tego miejsca - tylko do końca miesiąca, korzystając z tej usługi, będziecie mogli Państwo otrzymać zwrot zainwestowanej kwoty, jeśli zakupicie dowolny sklep w wersji HOME lub PREMIUM . 

 

 

Przykładowe produkty i film wybranego partnera

 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!