fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"Pierwszy Biznes"  

 

Dobry biznes należy 'dobrze' zaprojektować. W dzisiejszych czasach, w okresie pandemii zwłaszcza, prowadzenie biznesu w sieci (on-line) jest najlepszym z możliwych rozwiązań.  Nie musisz marudzić, że jest źle. Możesz w przeciągu 48 godzin otworzyć własny biznes i zarabiać - dla siebie lub rodziny. Możesz przenieść do sieci także biznes , który prowadzisz od lat,  niezależnie od tego, co robisz. 

 

Dofinansowanie z Urzędu Pracy ! Pomożemy Ci w otrzymaniu środków. Po to właśnie przygotowaliśmy krótkie szkolenie w ramach którego otrzymasz Biznes Plan (wymagany przez UP) oraz bezpłatnie kompletny sklep internetowy !  Jeśli skorzystasz z naszej oferty teraz, nasz asystent pomoże Ci wszystko skonfigurować,  a także wprowadzić pierwsze Twoje produkty lub usługi.  

 

Doskonała decyzja !  Załóż swój pierwszy dobry Biznes. 

        ___________________________________________________________________________

Wybierz swoją wersję :

Pakiet PIERWSZY BIZNES , wersja PREMIUM


To oferta dla osób, które chcą założyć profesjonalną działalność w ramach środków unijnych z Urzędu Pracy, PARP; innej Instytucji 
Oczywiście, nie musisz zabiegać o wsparcie, jeśli masz zgormadzony kapitał na start. Ten pakiet pozwala też przenieść stacjonarny biznes do internetu, firmom i osobom, które prowadzą własny biznes.  Nowym przedsiębiorcom PAKIET PREMIUM gwarantuje pełne wprowadzenie w biznes, oferuje kompletny sklep z podłączeniem do  hurtowni lub lokalnego dystrybutora. Możesz, po bezpłatnym przeszkoleniu w ramach tego pakietu, prowadzić swój wymarzony biznes - atrakcyjna kawiarnię z dostawami na wynos, internetową księgarnię z możliwością publikowania własnych materiałów, sklep z komputerami, grami lub peryferiami, salon sukien ślubnych, itd.  Nie ma ograniczeń, co do rodzaju Biznesu. W ramach tego pakietu otrzymasz bezpłatnie TEST GEMO . Wyniki pozwolą Ci zrozumieć , co Cię  motywuje i  jaki rodzaj biznesu powinieneś prowadzić, aby czuć wewnętrzną radość i stałą motywację.  Indywidualny asystent przeprowadzi Cię przez cały czas realizacji i ostatecznie pomoże włączyć gotowy sklep. Poleć to rozwiązanie w Urzędzie Pracy. Zakup gotowego sklepu, to prosta i najbardziej pewna inwestycja w Twój rozwój, 


Pakiet PIERWSZY BIZNES , wersja HOME 

 

To oferta dla osób indywidualnych w wersji uproszczonej. Szkolenie w ranach ramach którego otrzymujesz gotowy sklep z systemem płatności. Produkty będziesz musiał wprowadzać sam. To bardzo dobre i proste rozwiązanie,   jeśli chcemy sprzedawać Usługi. Fryzjer on-line, kosmetyka estetyczna, nauka szybkiego czytania, nauka matematyki, plastyki, a może Szkoła językowa? Nauka jazdy na rolkach, łyżwach, szkoła karate? Ta wersja pozwala założyć własny biznes i rozwijać go sukcesywnie, minimalizując straty.  Pozwala też przenieść istniejący Biznes do internetu - dowiedz się więcej korzystając z naszego wsparcia. W tym pakiecie dostępny jest  TEST GEMO - dla Ciebie, i szkolenie z indywidualnymi poradami, jak wybrać domenę, jak zrobić dobry marketing, jak ustalić dobra cenę. Oczywiście wersję można rozszerzyć i zlecić przygotowanie kompletnego sklepu.
 

Bezpłatny sklep internetowy z konfiguracją 


To profesjonalny sklep z systemem płatności !!! Po uruchomieniu możesz od razu sprzedawać własne produkty, Do wyboru jest kilka rodzajów sklepów i dziesiątki szablonów kolorystycznych.  Czeka Cię troszkę twórczej pracy, ale pod okiem profesjonalistów wszystko przygotujesz tak, jak profesjonalista - gwarantujemy Ci to. Po kilku dniach, będziesz mógł prowadzić własny biznes, a nawet zintegrować go z systemami sprzedaży, jak Allegro.  Szkolenie przeprowadzi Cię przez proces wyboru, wskaże najlepsze dla Ciebie rozwiązania . Kup szkolenie w ramach którego uruchomisz swój pierwszy bezpłatny sklep internetowy.   

 

Usługa doradcza / szkolenie

 

To profesjonalne szkolenie i bezpłatna usługa doradcza w wersji on-line, z możliwością konsultacji indywidualnych, uzyskania stałych rabatów na prowadzenie księgowości, rejestr firmy. Zamiast przepłacać, skorzystaj z tej usługi, aby zacząć prowadzić biznes - od ręki.  W skali roku, dzięki tej usłudze oszczędzisz od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych ! To zaoszczędzony przynajmniej jeden dobry urlop. W ramach tej usługi powiemy Ci , jak dofinansować własny Biznes - gdzie można aktualnie aplikować. Wskażemy Ci też firmy z branży, skutecznie piszące projekty unijne z zakresu Twojej tematyki.  Polecamy gorąco to  rzeczowe szkolenie także  osobom, które chcą otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy. 

Oferta specjalna dla wszystkich, którzy dotarli do tego miejsca - tylko do końca miesiąca, korzystając z tej usługi, będziecie mogli otrzymać zwrot zainwestowanej kwoty, jeśli zakupicie dowolny pakiet, także w ramach otrzymanych środków na założenie działalności gospodarczej.  - Proszę bardzo.  

 

 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!