fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"Pierwszy Biznes"  

 

Zakładanie Biznesu, to nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje. Ale też nie taka trudna, jakby to malowali Ci, co ponieśli porażkę. Dobry biznes należy 'dobrze' zaprojektować. W dzisiejszych czasach, w okresie pandemii zwłaszcza, prowadzenie biznesu w internecie 
(on-line) jest najlepszym z możliwych rozwiązań.
  Nie musisz marudzić, że jest źle. Możesz w przeciągu 48 godzin otworzyć własny biznes i zarabiać - dla siebie lub rodziny.  

 

Dofinansowanie z Urzędu Pracy ! Oczywiście pomożemy Ci w tym. Po to właśnie przygotowaliśmy krótkie szkolenie w ramach którego otrzymasz bezpłatnie kompletny sklep internetowy !  Jeśli skorzystasz z naszej oferty teraz, nasz asystent pomoże Ci dodatkowo skonfigurować cały sklep, a także wprowadzić pierwsze Twoje produkty. 

 

Doskonała decyzja !  Załóż swój pierwszy dobry Biznes. 

        ___________________________________________________________________________

Wybierz swoją wersję :

Pakiet PIERWSZY BIZNES , wersja PREMIUM


To oferta dla osób, które chcą założyć profesjonalną działalność w ramach środków unijnych z Urzędu Pracy, PARP; innej Instytucji 
Oczywiście, nie musisz zabiegać o wsparcie, jeśli masz zgormadzony kapitał na start. Ten pakiet pozwala też przenieść stacjonarny biznes do internetu, firmom i osobom, które prowadzą własny biznes.  Nowym przedsiębiorcom PAKIET PREMIUM gwarantuje pełne wprowadzenie w biznes, oferuje kompletny sklep z podłączeniem do  hurtowni lub lokalnego dystrybutora. Możesz, po bezpłatnym przeszkoleniu w ramach tego pakietu, prowadzić swój wymarzony biznes - atrakcyjna kawiarnię z dostawami na wynos, internetową księgarnię z możliwością publikowania własnych materiałów, sklep z komputerami, grami lub peryferiami, salon sukien ślubnych, itd.  Nie ma ograniczeń, co do rodzaju Biznesu. W ramach tego pakietu otrzymasz bezpłatnie TEST GEMO . Wyniki pozwolą Ci zrozumieć , co Cię  motywuje i  jaki rodzaj biznesu powinieneś prowadzić, aby czuć wewnętrzną radość i stałą motywację.  Indywidualny asystent przeprowadzi Cię przez cały czas realizacji i ostatecznie pomoże włączyć gotowy sklep. Poleć to rozwiązanie w Urzędzie Pracy. Zakup gotowego sklepu, to prosta i najbardziej pewna inwestycja w Twój rozwój, 


Pakiet PIERWSZY BIZNES , wersja HOME 

 

To oferta dla osób indywidualnych w wersji uproszczonej. Szkolenie w ranach ramach którego otrzymujesz gotowy sklep z systemem płatności. Produkty będziesz musiał wprowadzać sam. To bardzo dobre i proste rozwiązanie,   jeśli chcemy sprzedawać Usługi. Fryzjer on-line, kosmetyka estetyczna, nauka szybkiego czytania, nauka matematyki, plastyki, a może Szkoła językowa? Nauka jazdy na rolkach, łyżwach, szkoła karate? Ta wersja pozwala założyć własny biznes i rozwijać go sukcesywnie, minimalizując straty.  Pozwala też przenieść istniejący Biznes do internetu - dowiedz się więcej korzystając z naszego wsparcia. W tym pakiecie dostępny jest  TEST GEMO - dla Ciebie, i szkolenie z indywidualnymi poradami, jak wybrać domenę, jak zrobić dobry marketing, jak ustalić dobra cenę. Oczywiście wersję można rozszerzyć i zlecić przygotowanie kompletnego sklepu.
 

Bezpłatny sklep internetowy z konfiguracją 


To profesjonalny sklep z systemem płatności !!! Po uruchomieniu możesz od razu sprzedawać własne produkty, Do wyboru jest kilka rodzajów sklepów i dziesiątki szablonów kolorystycznych.  Czeka Cię troszkę twórczej pracy, ale pod okiem profesjonalistów wszystko przygotujesz tak, jak profesjonalista - gwarantujemy Ci to. Po kilku dniach, będziesz mógł prowadzić własny biznes, a nawet zintegrować go z systemami sprzedaży, jak Allegro.  Szkolenie przeprowadzi Cię przez proces wyboru, wskaże najlepsze dla Ciebie rozwiązania . Kup szkolenie w ramach którego uruchomisz swój pierwszy bezpłatny sklep internetowy.   

 

Usługa doradcza / szkolenie

 

To profesjonalne szkolenie i bezpłatna usługa doradcza w wersji on-line, z możliwością konsultacji indywidualnych, uzyskania stałych rabatów na prowadzenie księgowości, rejestr firmy. Zamiast przepłacać, skorzystaj z tej usługi, aby zacząć prowadzić biznes - od ręki.  W skali roku, dzięki tej usłudze oszczędzisz od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych ! To zaoszczędzony przynajmniej jeden dobry urlop. W ramach tej usługi powiemy Ci , jak dofinansować własny Biznes - gdzie można aktualnie aplikować. Wskażemy Ci też firmy z branży, skutecznie piszące projekty unijne z zakresu Twojej tematyki.  Polecamy gorąco to  rzeczowe szkolenie także  osobom, które chcą otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy. 

Oferta specjalna dla wszystkich, którzy dotarli do tego miejsca - tylko do końca miesiąca, korzystając z tej usługi, będziecie mogli otrzymać zwrot zainwestowanej kwoty, jeśli zakupicie dowolny pakiet, także w ramach otrzymanych środków na założenie działalności gospodarczej.  - Proszę bardzo.  

 

 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!