fb: app_id
15 listopada 2020
22 października 2020

Polecane książki i publikacje

Dieta Człowieka Sukcesu . Grecy mawiali w zdrowym ciele , zdrowy duch. Ja dodaję w zdrowym duchu, zdrowy człowiek. Opowiem Wam ciekawą historię, która zmieniła moje życie. 

 

Gdy miałem trzydzieści parę lat uczestniczyłem w wypadku samochodowym. Pod mój samochód wyjechała kobieta, ja nie miałem zapiętych pasów i .. Gdy po kilku minutach przyjechała karetka byłem nieprzytomny. Obudził mnie krzyk: "Wyciągać kierowcę, samochód się pali!!!" Nie wiem, czy to był instynkt, czy kwaśny smak talku z poduszki samochodowej. Obudziłem się, wysiadłem z samochodu i pomyślałem, że przypierdolę temu kierowcy. Niestety okazało się, że była to kobieta. Szybko przypomniałem sobie , jak mamusia mówiła : "kobiet się nie bije". No i cóż. Gdy zastanawiałem się, jak obejść nauki mamusi, podszedł do mnie ratownik z karetki i , nieprzytomnego mnie,  zapytał,  czy czuję się dobrze. Zanim słowa poukładałem w sensowne zdanie rzekł : "proszę iść do domu". Odwrócił się i sobie poszedł. Dobrze, że w tym czasie przyjechała Policja . Mogłem sobie posiedzieć chwilę w ciepłym radiowozie i dojść do siebie. Przyznam, że nie pamiętam, jak dojechałem do domu. Mam wrażenie, że straciłem przytomność. 

 

Obudziłem się następnego dnia. Miałem opuchnięte kolana. 

 

Leżąc na kozetce w Izbie Przyjęć wszystko w koło mnie wirowało. Pani lekarz wyciągnęła mi kość piszczelową z rzepki, i powiedziała coś w stylu: "Oj"  Dodała też, chyba zdziwiona , że raczej mam popękane kolana. Dopiero po paru latach opowiadając tę historię lekarzowi ortopedzie dowiedziałem się, że kobieta ta była: 'kompletną idiotką', ponieważ naderwała mi mi ścięgna. 

 Historia ta doprowadziła do zmiany w moim życiu. Opracowania Diety Człowieka Sukcesu

Wskutek wypadku straciłem pamięć. Pominę walkę o to, że chodzę - o niej możecie przeczytać w książce. Dodam dla zachęty, że poznałem Neurologa. Na moje szczęście nie był Polakiem a moja historia go zainteresowała. razem opracowaliśmy dietę. Dzięki niej, jedząc do syta (na prawdę lubię sobie pojeść) schudłem 20 kg. Po trzech tygodniach zacząłem przypominać sobie nazwiska kolegów z podstawówki i historie o których zapomniałem.  Potem wróciła mi pamięć, kreatywność i wola życia. Zacząłem odnosić sukcesy na rynku pracy, prowadząc jedną z wiodących firm szkoleniowych.

 

Zamówcie i przeczytajcie książkę "Dieta Człowieka Sukcesu" - poznacie ciekawą historię i wiele przepisów poprawiających pamięć, koncentrację i siły witalne.  

06 sierpnia 2020

Dieta Człowieka Sukcesu 

Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!