fb: app_id
15 listopada 2020
22 października 2020

Polecane książki i publikacje

 

Przede wszystkim  - wiara. Wiara czyni cuda, przenosi góry..  Gdy określisz co jest dla Ciebie sukcesem, wtedy wystarczy, że uwierzysz, że otrzymasz to czego oczekujesz.  Oczywiście, że czeka Cię praca nad sobą. Być może wyrzeczenia , ból i zwątpienie. Uwierz mi, że to wszystko potęguje doznanie, które Cię czeka. 

 

Gdy miałem 14 lat lekarze powiedzieli mi, że mam Astmę i nigdy nie będę mógł biegać, pływać, a nawet chodzić na dziewczyny. Burza hormonów i wewnętrzne przekonanie o tym, że mogę odnieść sukces sprawiły, że wykorzystałem pierwszą nadarzającą się okazję, aby zerwać z moim przeznaczeniem. Rozłączyć się i pójść dalej własną droga. Rzuciłem przy okazji wszystkie lekarstwa, którymi faszerowali mnie lekarze. Uważam, że dzień w którym się 'przełamałem' ; dzień w którym 'złamałem schemat' był jednym z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Po czterech latach ćwiczeń, codziennej walki z niedomaganiem , bez zadyszki mogłem wbiec na 10 piętro wieżowca. Mogłem zrobić 150 pompek i 350 brzuszków nie czując zbytniego zmęczenia. Mogłem podciągnąć się 50 razy, zwisając głową w dół , zaczepiony końcówkami starych trampków o gałąź drzewa. Mogłem osiągnąć każdy cel, który zaplanowałem, i tak jest do dzisiaj. Dowiedz się więcej . Co mnie zmotywowało? Jaki przyjąłem schemat treningu? Jak pozbyłem się alergii i jak pozbyłem się Astmy? Przeczytasz o tym w mojej książce  "Złam schemat działania"  oraz "Wypowiedz posłuszeństwo przepowiedniom"

 

Duchowe inspiracje, to był kolejny krok. Poznałem wszystkie prawdy wiary. Studiowałem pisma ze Świadkami Jehowy,  Trzcicielami Dnia Siódmego, Zielonoświątkowcami, Ewangelikami. Muzułmanami, a nawet prowadziłem spory z Żydami, rzucając im w twarz słowa przypisywane Jezusowi.  Szukając prawdy chodziłem na  Oazę  i Odnowę w Duchu Świętym. I jedyne co mnie spotkało, to oświecenie. Napisałem wówczas, pod natchnieniem książkę "OKO PROROKA" . Jest to zbiór prawd oczywistych i zawiłych, dogmatów opartych na przykazaniu rzymskiego Cesarza. Zapoznaj się z moją książką, a troski dnia codziennego, męki piekielne i zły nastrój mina bezpowrotnie. Osiągniesz stan permanentnej Nirwany, duchowego relaksu. Zaczniesz panować nad materią.   

06 sierpnia 2020

Duchowe inspiracje

Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!