fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"Mistrz pamięci"  

 

"Mistrz pamięci", to profesjonalny program do treningu pamięci i koncentracji. Polecany w szczególności dzieciom i młodzieży, aby codziennie gimnastykowały umysł, nauczyły się metod zapamiętywania i koncetracji - raz zdobyta wiedza pozostanie w głowach na całe życie !  Program polecany jest przez Psychologów także osobom dorosłym i starszym (seniorom), jako sposób na odreagowanie codziennego stresu, poprawę kondycji psychicznej i przeciwdziałanie demencji. Im wcześniej zaczniemy dbać o nasz umysł, tym szybciej osiągnięmy doskonały efekt, utrzymujący się do późnej strości.  

 

Program zawiera zestaw niezwykle efektywnych technik zapamiętywania, które wszystkim pozwolą  na znacznie skuteczniejszą naukę niż dotychczas. Podczas nauki i zabawy psychologicznej  pracują obie półkule mózgowe z każdą sekundą generując nowe połączenia nerwowe - sieci neuronów o zwiększonym przewodnictwie. Zapamiętywanie trudnych kwestii, szukanie logicznych rozwiązań zajmuje chwilę.

 

Program zawiera też zadania, dzięki czemu można do niego powracać wielokrotnie. Zawsze z radością i entuzjazmem, utrwalając zdobytą wiedzę i umiejśtności. Atrakcyjna muzyka i grafika dają dodatkowe efekty i przyjemność korzystania z tego narzędzia.  

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było gdybyś w bardzo krótkim czasie posiadł umiejętność zapamiętywania liczby, która posiada nawet do 10 tyś. cyfr? Możesz osiągnąć taką umiejętność w kilka minut dzięki technice zapamiętywania liczb za pomocą alfabetu fonetycznego. Dzięki programowi mistrz pamięci dowiesz się jak zapamiętywać setki a nawet tysiące słów w bardzo krótkim czasie np. przy nauce języków obcych ! . Będziesz nawet w stanie zapamiętać, jaki wyraz był pięćdziesiąty czy dziewięćset dwudziesty ósmy, po prostu nie ma znaczenia kolejność, będziesz w stanie powiedzieć je od tyłu i na wyrywki.

 

Doskonały wybór!  Popraw pamięć i koncentrację - zadbaj o rodziców, dzieci i siebie

       ___________________________________________________________________________

Wybierz swoją wersję / zapytaj nas o szczegóły oferty :

 

Oferta i usługa polecana  rodzicom i dzieciom, nauczycielom, pracownikom PUP, OPS, PCPR, sportowcom - wszystkim, którzy chcą wzmocnić swoją pamięć 


Dostępne wersje

Mistrz Pamięci , wersja domowa z asystentem (indywidualny trener). Najlepsza z wersji i najbardziej efektywna. W pakiecie dodatkowe narzędzia pozwalające uaktywniać i zespalać obie półkule mózgowe, wzmacniać trening pamięci . Dostępne są też wersja dla Urzędów Pracy, OPS i PCPR, wersje domowe bez asystentów a także promocja, w której podstawowy produkt możecie nabyć do końca miesiąca w super cenie. 

 

Obsługa wielu użytkowników

Masz rodzeństwo? A może Twoi rodzice lub znajomi chcą posiąść tajniki super pamięci? Nie ma problemu! Dzięki profilom każdy z użytkowników posiada swoje własne ustawienia!


Poznasz co to są symbole liczbowe

Przekonasz się, że zapamiętanie nawet do tysiąca słow po ich jednym przeczytaniu, jest niezwykle proste a wszystko to dzięki technice symboli liczbowych.  Nauczysz się zapamiętywać daty i bardzo długie liczby

Już od teraz dzięki prostym technikom nie będziesz miał żadnych problemów z zapamiętywaniem dat i długich liczb! Jak myślisz, czy tylko geniusze są w stanie zapamiętać liczbę, która posiada tysiąc cyfr?


System ocen

Każde ćwiczenie zawarte w programie, posiada swój własny system ocen, który ukaże Ci w jaki stopniu opanowałeś dany materiał. Zdobycie oceny celującej świadczy, że opanowałeś daną technikę do perfekcji! Jak szybko Tobie uda się dostać ocenę celujący?


Rozmaite testy utrwalające

Program posiada wiele testów sprawdzających Twoje postępy w zamamiętywaniu. Dzięki nim sprawdzisz swoją wiedzę teoretyczną w praktyce.Twoje najlepsze wyniki zapamiętywane są w programie po to abyś mogł stale śledzić swój rozwój oraz abyś wiedział, którym technikom musisz poświęcić wiecej uwagi.

 

Statystyka opanowanego materiału

W każdym momencie nauki możesz przekonać się w jakim stopniu opanowałeś dany materiał z technik zapamiętywania. Dzięki temu będziesz miał kontrolę nad poziomem swoich umiejętności.

 

Nauka języków obcych

Poznasz tajniki zapamiętywania słówek języków obcych oraz będziesz pamiętał je na zawsze!

 

Testy zapamiętywania liczb

Po tym jak kupisz program Mistrz Pamięci nie będziesz miał już żadnych problemów z zapamiętywaniem wszelkich liczb. Dzięki rozmaitym testom będziesz je zapamiętywał szybko i skutecznie!

 

 

 

AUTORZY WYDANIA 

 

 

Autor: Marcin BOJKÓW. Ocena merytoryczna, współpraca: Mirosław KOWALCZYK  -  Coach,  trener pozytywnej motywacji i przebudowy ludzkiej subiektywności. Autor wielu specjalistycznych periodyków, poradników i książek.  Autorskich metod sprzedaży i narzędzi, jak: CRO, TRP, SASO, GEMO. 

 

"Mistrz pamięci", to genialny program, dedykowany wszystkim , którzy chcą lepiej wykorzystywać swój mózg
i zachować doskonałą kondycję do późnej starości.  Mimo , iż znam dziesiątki metod, ten program pozytywnie mnie zaskoczył.  Jest prosty i skuteczny.  
Polecam ! 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!