fb: app_id
15 listopada 2020
22 października 2020

Polecane książki i publikacje

Najlepsze dopalacze Twojej percepcji. Rywalizując z najlepszymi sprzedawcami z konkurencyjnych firm musiałem sięgnąć po takie same dopalacze, jak oni. Sęk w tym, że mam wrodzoną alergię do używek. Marihuana ? Kokaina? Tabletki znane z filmu "Jestem Bogiem"? A może popularna Amfetamina lub Efydryna zapita filiżanką słonej, gęstej espresso ? 
 

No cóż. Prowadząc kiedyś szkolenia dla szkoły z przeciwdziałania uzależnieniom znalazłem na jednej z Policyjnych stron, pozytywne opisy tych środków.  Jakby siedział nad nimi naje**ny prochami funkcjonariusz, który nie był w stanie ukryć radości z analizowania materiału dowodowego. 


W książce Najlepsze Dopalacze Twojej Percepcji opisuję wszystkie znane obecnie narkotyki i dopalacze kolportowane na czarnym rynku . Rzeczywisty sposób ich działania. Oceny osoby, która jest pod wpływem tych środków, a także sposobu najszybszego oczyszczenia organizmu z toksyn.  Kompendium wiedzy zawiera także zamienniki naturalne, dozwolone i co najważniejsze zdrowe dla organizmu.  

 

Książkę polecam rodzicom, matkom, żonom, Policjantom a także wszystkim, którzy muszą sięgnąć po stymulanty aby dogonić swoje marzenia. Jeśli musicie, to sięgajcie po rozwiązania, które są zdrowe dla Was i Waszych najbliższych. 

06 sierpnia 2020

Najlepsze dopalacze Twojej percepcji

Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!