fb: app_id
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

"KENDO"  10 lekcji Mistrza

 

„KENDO" 10 lekcji Mistrza – treningi nagrane na DVD w wersji Premium. Jest to kompletny zbiór treningów indywidualnych, wszystkich poziomów uczniowskich oraz
1 poziomu Mistrzowskiego. Każde szkolenie składa się z dodatkowych 10 zajęć pokazujących zastosowanie technik, szczegóły , sposoby treningowe. Łącznie zbiór treningów zawiera ponad 240 godzin indywidualnych zajęć prowadzonych pod okiem Mistrza KENDO posiadającego 5 dan. Dokładna znajomość tematu, przejście wszystkich ścieżek rozwoju pod okiem trenera KADRY NARODOWEJ,  to tylko niektóre walory i zalety. Treningi pokazują szczegóły, które dostępne są wyłącznie podczas szkoleń indywidualnych z mistrzem - precyzja generowana z każdym naszym oddechem. Podczas zajęć nauczymy się kontrolować i skracać czas reakcji.

 

Cały zbiór polecany jest zarówno młodym adeptom, jak i zawodnikom, którzy chcą poprawić warsztat po okiem Mistrza. Do treningu dołączony jest voucher, który pozwala na bezpłatne uczestniczenie w zajęciach z Mistrzem. Wystarczy uzgodnić termin zajęć i skorzystać z tej indywidualnej propozycji.   

 

 • W każdym roku podwyższamy poziom treningów
 • 120 stron zawiera Księga Mistrzów, w niej aż 100  bezpłatnych  Voucherów treningowych,   prywatne wpisy Mistrzów - ich droga do sukcesu. motywacja, wątpliwości.  To prywatna wędrówka. Takiej pozycji nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie.   Książka dostępna jest tylko w przedsprzedaży. 
 • 1 wydanie archiwalne
 • Dostępne szkolenia on-line , publikacje, DVD 

 

        ___________________________________________________________________________

 

Wybierz swoją wersję :

 

Polecana młodzieży, rodzicom, sportowcom i instruktorom

 

Nasz multimedialny zestaw materiałów składa się z 11  części. Każda z nich dotyczy wybranych elementów , dokładnie prezentujących szczegóły wykonania - każda osoba na pewnym poziomie wie, że o sile ciosu, przyjemności z jego wykonania decyduje precyzją . Osiągniesz ją trenując dobrze, dokładnie, nie omijając żadnego z proponowanych aspektów.  

 

Wszystkie treści - filmy szkoleniowe, nagrania z instruktażami, nowoczesne pomoce, merytoryczne artykuły czy nowatorskie scenariusze przygotowane są w ujęciu holistycznym do pracy z dziećmi , młodzieżą i dorosłymi o różnym poziomie wiedzy i umiejętności. 

 

Dlaczego warto?

 • Otrzymasz kompleksowe wsparcie i możliwość bezpośredniego trenowania pod okiem mistrza. Kupując wybrana pozycję będziesz mógł otrzyma
  zestaw promocyjny - kompletny zbiór treningów. W zestawie każdy z 10 treningów , to 10 lekcji opisujących zastosowanie poszczególnych technik, poradniki , jak rozwijać cechy, codziennie trenować ciało i umysł. Zbiór treningów, to zestaw 100 lekcji dodatkowych, prawie 3 lata treningów od poziomu 0 , do poziomu mistrza.

 • Będzie miał możliwość przeanalizowania swojej techniki, poprawienia błędów, dopracowania technik niezależnie od poziomu , jaki reprezentujesz 

 • Wyposażymy Cię w nowoczesne i skuteczne metody treningowe 

 • Wskażemy Ci, wdrożone z sukcesem przez innych trenerów, efektywne sposoby podnoszenia siły charakteru, sprawności fizycznej 

 • Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości związane z techniką, szczegółami - w każdej chwili będziesz mógł wrócić do wybranego zagadnienia i przeanalizować technikę. 

 • Przygotowując własne zajęcia będziesz miał dostęp do najlepszego planu treningowego , przygotowywania ciekawych i efektywnych zajęć.

 

 

 

AUTORZY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ  PRZYKŁADOWY FILM  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna JANUSZEWSKA znakomita polska malarka, absolwentka prestiżowej PLSP w Szczecinie, nauczyciel zajęć plastycznych,  od wielu lat współtworząca ilustracje do książek, specjalizująca się w malarstwie na szkle.  Współautorka poradników dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu rysunku, plastyki i malarstwa.  

Mirosław KOWALCZYK , coach,  trener pozytywnej motywacji i przebudowy ludzkiej subiektywności.
Z wykształcenia Muzyk, Plastyk, Specjalista ds. Zarządzania i Marketingu, Manager Logistyki, Doktorant  Wydziału Ekonomii.  Autor wielu specjalistycznych periodyków, książek i poradników z zakresu psychologii, komunikacji i sprzedaży, pozytywnej motywacji. Współautor poradników dla dzieci i młodzieży z zakresu rysunku i grafiki. 

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!