fb: app_id
15 listopada 2020
22 października 2020

Polecane książki i publikacje

Pierwszy sukces doda Ci skrzydeł  Wiedziałeś?

 

Zacznijmy od tego, że każdy ma inną miarę sukcesu. Dla jednych będzie to nowe BMW, nowy garniturek, a dla innych pozbycie się choroby. Jeśli chcesz być szczęśliwy, to określ swoje cele, i skutecznie je realizuj - krok, po kroku.  Zacznij od uświadomienie sobie jednego prostego faktu, że pierwszy olbrzymi sukces masz już za sobą !  Żyjesz ! Jestem jednym z miliona plemników, które walczyły o życie. Wygrałeś Ty ! Doceń to i od teraz zacznij żyć, jak zwycięzca. 

 

Książka "Pierwszy sukces smakuje najlepiej " pozwoli Ci zrozumieć istotę życia. Spojrzeć na chwilę w której się znajdujesz zupełnie z innej perspektywy. Uleczy Cię z lęków i słabości. Polecam też warsztaty o tym samym tytule. NA nich , pod okiem trenera zapiszesz na czystej kartce kilka słów, które odmienią Twoje życie.  

 

Oczywiście możesz czekać, aż rzeczywistość Cię zaskoczy sukcesem.  Jestem przekonany, że będzie lepiej, jak to Ty zaskoczysz rzeczywistość. Zrozumiesz istotę życia, przyciągniesz do siebie życie, energię  - to , co jest dla Ciebie Twoim największym sprzymierzeńcem.   

 

Zapisz się do Newslettera, aby uzyskać dostęp do informacji, promocji i zasobów strony  oraz na indywidualne konsultacje z trenerem sukcesu. 

 

06 sierpnia 2020

Sukces doda Ci skrzydeł ! 

Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!