fb: app_id
15 listopada 2020
22 października 2020

Polecane książki i publikacje

"Włoski przepis na miłość" - bestseller roku. 

 

Każda kobieta wie, że najlepszymi kochankami są włosi. Namiętni, energiczni, czarujący. Kruczoczarne włosy wysmarowane brylantyną, lśnią w słońcu działając , jak afrodyzjak na kobiecą podświadomość. Jak to działa? Dowiedz się z książki. Opisuję w niej potęgę podświadomości w lekko erotycznym zabarwieniu. 

 

Nigdy nie chciałem pisać poradników miłosnych. A mam wrażenie, że ta książka i poradnik zahaczają o taką tematykę. Pewnie dlatego, że miłość to silny motywator sukcesu. Miłość, to energia życia, którą możemy karmić się każdego dnia.  Jest jak narkotyk. Wystarczy spróbować raz, aby każdego dnia pragnąć więcej . 

 

Oczywiście są i ludzie, którym nie polecam tej pozycji. Ciężko będzie ją zrozumieć dewotom, zmanierowanym i nieszczęśliwym pannom.  Chłopakom, którzy są lepsi od innych; którzy ranią i są sprawcami rodzinnych nieszczęść. Mam przyjaciela, który potrafił poderwać każdą kobietę. Potęga podświadomości jest napisana prawdziwymi historiami. Wykorzystaj mądrze wiedzę , którą zdobędziesz. Po przeczytaniu tej książki zdobędziesz siłę, wiedzę i moce sprawcze. Odnoś dzięki tej pozycji sukcesy w całym swoim życiu, zarówno osobistym, jak i zawodowym.  

 

06 sierpnia 2020

Włoski przepis na miłość

Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Newsletter

uzyskaj  dostęp  do  pełnych  zasobów  strony

sekretariat@akademia-rozwoju-osobistego.pl

2020akademia@gmail.com

Warszawa, Puławska 15

Słubice, Sportowa 1

Stronę wykonała Akademia Rozwoju Osobistego 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 

 

 

 

 

- zapisz się, korzystaj z rabatów oraz super promocji
.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twój adres e-mail został wysłany — dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!